voli verona tirana

3 04, 2012

Fani Travel Oferta

By |April 3rd, 2012|Agjencionet Turistike, Tirana|2 Comments|

ju ftojmë të kaloni periudhat më të këndshme për këtë sezon që po afron. FANI TRAVEL & TOURS OFRON: STAMBOLL     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 4 NETE 5 DITE     250 EURO ATHINE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     150 EURO SARAJEVE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     140 [...]

Incoming search terms:

 • agjensi turistike elbasan
 • mars 2014 tirane-verona Mane Travel & Tours
 • donika-alickolli-al @yahoo com
 • bileta korce athine mars 2014
 • bileta avioni tirane slloveni
 • bileta autobuzi padova - elbasan
 • bileta autobusi elbasan katerin
 • autobuzi durres albania
 • alvavel travel elbasan
 • paketa turistike korce albania
21 02, 2012

Bileta Avioni BelleAir

By |February 21st, 2012|Agjencionet Turistike, Belle Air, Bileta Avioni|7 Comments|

Bileta Avioni BelleAir   Tirana – Ancona 59 euro (belle air albania) Tirana – Bari 79 Euro (belle air albania) Tirana – Bologna 89 Euro (belle air albania) Tirana – Firenze 89 Euro (belle air albania) Tirana – Genova 79 Euro (belle air albania) Tirana – Milano Malpensa 89 Euro (belle air albania) Tirana – MIlano Bergamo 89 Euro (belle [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni per itali
 • ajroport ajror 24 or live
 • belleair pristina
 • belleair Tirane-Malpensa
 • bilata avioni rinas torino
 • bileta avioni per milano
 • Biliet aereo rinas malpensa
 • tirane bari
 • Tirane nen tereza oslo oferte
31 01, 2012

BelleAir Albania Cmime te reduktuara gjate muajit shkurt. Destinacioni Tirana-Pisa

By |January 31st, 2012|Agjencionet Turistike, Belle Air|1 Comment|

BelleAir Albania Cmime te reduktuara gjate muajit shkurt. Destinacioni Tirana-Pisa

Piza me BelleAir Albania me lire dhe me afer se kurr.
Bileta Avioni Tiane Pisa – Fluturoni lehte per ne Pisa me cmime te reduktuara per cdo te Diele gjate muajit Shkurt 2012 dhe perfitoni nga ofertat.
Prenotoni Biletat tuaja TANI
PO ashtu dita e fundit per Biletat per ne Venecia nga Tirana […]

Incoming search terms:

 • agjensiat ne airoportin e prishtines
26 01, 2012

Belle Air Offerte Voli Tirana

By |January 26th, 2012|Belle Air|1 Comment|

Fluturimet nga Belle Air Albania
Belle Air Airlbania

Belle Air eshte e vetmja kompani qe ofron shërbimet e veta ne mënyre transparente ne webfaqen e saj, ne ndryshim me shume tour operatore qe operojne fluturime charter. Per kete mund te hyni ne website www.belleair.al dhe te shikoni vete cmimet te cilat jane ne web site.

Disa nga destinacionet me cmime speciale

 

Belle Air […]

Incoming search terms:

 • bileta avioni
 • yhs-mystartdefault
 • yhs-1
 • volo verona tirana
 • voli per albania da italia
 • VOLI DA TIRANA
 • linja ajrore airone
 • fluturime nga tirana
 • bilete avioni bologna tirane
 • bileta per aerio