Shqiperi

27 01, 2012

Agjensionet Turistike ne Durres, Shqiperi

By |January 27th, 2012|Durres|1 Comment|

Agjensionet Turistike ne Durres, Shqiperi
DURRES

ADIS
Lagj.12,RrDeshmoret Nr.370, Durres
Tel & Fax: + 355 52/ 25539
Cel : + 355 692090722
E-mail : adis@albaniaonline.net

AJAX
Rr.Skenderbeg, Lagja 4, Durres
Tel.& Fax. + 355 52/ 30788/ 35846
Cel. + 355 69 20 60495

ALBANIAN TOURS 3
Lagja 17, Rr.T.Sorra, Nr.5, Durres
Tel.&Fax. + 355 52/ 24374,
Cel. + 355 68 20 70557
E-mail:elona-luku@albaniatours3.com

ALDO 2002
Rr.Migjeni, lagja 4, Durres
Tel.&Fax.+ 355 52/ 29469
Cel + 355 68 22 […]

Incoming search terms:

  • kompani fluturimi ne shqiperi
  • Aldo 2002 durres
  • kompania blue panorama airilines ne tirane tel nr
27 01, 2012

Agjensionet Turistike ne Tirane, Shqiperi

By |January 27th, 2012|Agjencionet Turistike, Tirana|0 Comments|

Agjensionet Turistike ne Tirane, Shqiperi AGJENSI TURISTIKE TIRANE AGI TRAVEL & TOURS ALBANIA Rr. Dede Gjo Lulipall.1, shk.1,Tirane Tel & Fax: + 355 4/ 212345 Cel : + 355 682126721 E-mail: info@atta.com Web: www.atta.com.al AIRNET Rr.Durresit, P.220, Shk.1, Ap.1, Tirane Tel.&Fax.+ 355 4/ 23 71 11 ALBANIA EKSPRES Rr.Durresit, Nr.102, Tirane Tel. + 355 4/ 235220,Fax. + 355 4/ 228400 [...]

Incoming search terms:

  • agjensionet turistike ne tirane
  • agjensionet turistike shqiperi
  • agjensit turistike ne shqiperi
17 01, 2012

Belle Air Albania, kompani lider e fluturimeve ne Shqiperi

By |January 17th, 2012|Agjencionet Turistike, Belle Air|0 Comments|

Belle Air eshte e vetmja kompani qe ofron shërbimet e veta ne mënyre transparente ne webfaqen e saj, ne ndryshim me shume tour operatore qe operojne fluturime charter. Per kete mund te hyni ne website www.belleair.al dhe te shikoni vete cmimet te cilat jane ne web site. Belle Air, kompania lider e fluturimeve ne Shqipëri Pas heqjes së disa […]

Incoming search terms:

  • orari fluturimeve pamje nga tirana
12 08, 2011

Edial Tour

By |August 12th, 2011|Agjencionet Turistike|1 Comment|

Edial Tour
Mireserdhet te Edial Tour ne Shqiperi ku do te gjeniEdial Tour eshte nje tour operator qe ofron ne seri nje shumellojsheri sherbimesh udhetimi dhe turizmi me çmime konkuruese. Ne garantojme sherbimin me te mire ne tregun e turizmit. Stafi yne ka nje eksperience shumevjecare ne biznezin e turizmit. Guidat tona jane te mireinformuar dhe kane pervoje me kliente […]

5 08, 2011

Agjensionet Turistike ne Lushnje, Shqiperi

By |August 5th, 2011|Lushnje|0 Comments|

Agjensionet Turistike ne Lushnje, Shqiperi
LUSHNJE

TODIAL
Lagja clirimi, qender, Lushnje
Tel.&Fax.+ 355 35/ 24901
Cel.+ 355 68 21 86090
E-mail: naun-bico@yahoo.it

Incoming search terms:

  • bileta avioni athin verona