Shqiperi

3 04, 2012

Fani Travel Oferta

By |April 3rd, 2012|Agjencionet Turistike, Tirana|2 Comments|

ju ftojmë të kaloni periudhat më të këndshme për këtë sezon që po afron. FANI TRAVEL & TOURS OFRON: STAMBOLL     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 4 NETE 5 DITE     250 EURO ATHINE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     150 EURO SARAJEVE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     140 [...]

Incoming search terms:

 • agjensi turistike elbasan
 • alvavel travel elbasan
 • autobuzi durres albania
 • bileta autobusi elbasan katerin
 • bileta avioni tirane slloveni
 • bileta korce athine mars 2014
 • donika-alickolli-al @yahoo com
 • mars 2014 tirane-verona Mane Travel & Tours
 • paketa turistike korce albania
25 03, 2012

Perjeto emocionet ne San Siro! vetem me Belle Air Albania

By |March 25th, 2012|Belle Air, Bileta Avioni|18 Comments|

Perjeto emocionet ne San Siro! vetem me Belle Air Albania
AC Milan – FC Barcelona

Nisja me date 28.Mars Tirana- Milano ora 13:00

Akomodimi ne Hotel Quality Atlantic 4*

Kthimi me date 29.Mars Milano Tirana ora 15:30

Unaza e trete e stadiumit + hotel + flutimi per vetem 730 Euro per person

Incoming search terms:

 • bileta avjoni piza tiran
 • sa kushton bileta per nje person vajtje e ardhje
18 03, 2012

Tirane – Athine cdo dite me BelelAir Albania

By |March 18th, 2012|Belle Air|3 Comments|

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

belle air me fluturim cdo dite nga Tirana per ne Aithine dhe ate me cmimet shume ekskluzive.

Incoming search terms:

 • Tirane athine
 • bileta autobuzi vlore milano
 • bileta avioni athine munih
 • bileta avioni tirane athine
 • bileta avioni tirane-athine
 • bileta tirane vlote
 • orarin dhe ditet e fluturimete avioni
 • saranda shqiperia anije per korfuz
31 01, 2012

BelleAir Albania Cmime te reduktuara gjate muajit shkurt. Destinacioni Tirana-Pisa

By |January 31st, 2012|Agjencionet Turistike, Belle Air|1 Comment|

BelleAir Albania Cmime te reduktuara gjate muajit shkurt. Destinacioni Tirana-Pisa

Piza me BelleAir Albania me lire dhe me afer se kurr.
Bileta Avioni Tiane Pisa – Fluturoni lehte per ne Pisa me cmime te reduktuara per cdo te Diele gjate muajit Shkurt 2012 dhe perfitoni nga ofertat.
Prenotoni Biletat tuaja TANI
PO ashtu dita e fundit per Biletat per ne Venecia nga Tirana […]

Incoming search terms:

 • agjensiat ne airoportin e prishtines
30 01, 2012

Agjensionet Turistike ne Fier, Shqiperi

By |January 30th, 2012|Fier|2 Comments|

Agjensionet Turistike ne Fier Shqiperi
FIER

APOLLONIA TOURS AL.
Lagja Liri, Rr.Jakov Xoxa, Fier
Tel.&Fax. + 355 34/ 28400
Cel.+ 355 69 20 91 453

Incoming search terms:

 • angjesi turistike
 • Bileta autobusi franc shqipri
30 01, 2012

Agjensionet Turistike ne Elbasan, Shqiperi

By |January 30th, 2012|Elbasan|1 Comment|

Agjensionet Turistike ne Elbasan, Shqiperi
ELBASAN

ELITE TRAVEL
Lagja B.Dardha, Rr.11 Nentori, P.41/3, Elbasan
Tel.+ 355 54/ 44094
Cel.+ 355 69 20 64970 / 69 24 62562 e-mail:
elitetravel_al@yahoo.com

29 01, 2012

Agjensionet Turistike ne Korce, Shqiperi

By |January 29th, 2012|Korce|0 Comments|

Agjensionet Turistike ne Korce, Shqiperi
KORCE

A.IRAKLI
Blloku Demokracia, Nr.17, Korce
Cel. 069 20 94 271

EGNATIA TOURS
Rr.Ismail Qemali, Korce
Tel. + 355 824/ 51275

L.A.Travel
Rr.Gjergj Kastrioti, Nr.7, Korce
Tel. + 355 82/ 52829
Fax.+ 355 82/ 42287
Cel.+ 355 68 20 67 340
E-mail: l.a.travel@hotmail.com

Incoming search terms:

 • agjensi turistike korce
 • AGJENSI TURISTIKE NE KORCE
29 01, 2012

Agjensionet Turistike ne Vlore, Shqiperi

By |January 29th, 2012|Vlore|0 Comments|

Agjensionet Turistike ne Vlore, Shqiperi
VLORE

DALLANDYSHJA
Lagja Pavaresia, Skele
Qendra TregtareRiviera, Vlore
Tel.&Fax. + 355 33/ 25947
Tel.&Fax.+ 355 33/ 22973
Tirane Tel. + 355 4/ 230012
E-mail: dallandyshetravel@yahoo.com

Incoming search terms:

 • agjensi turistike ne vlore
 • agjensi udhetimesh vlore
 • angjesi udhetimesh prishtin vlore
28 01, 2012

Agjensionet Turistike ne Shkoder, Shqiperi

By |January 28th, 2012|Shkoder|1 Comment|

Agjensionet Turistike ne Shkoder, Shqiperi
SHKODER

ALBTURIST – RS
Lagja Ndoc Mazi, Shkoder
Tel.&Fax. + 355 22/ 50378
Cel. + 355 68 20 47310
E-mail: albturistrs@libero.it
E-mail: albturistrs@yahoo.com

GLOBUS
Rr: Vasil Shanto, Rr.cinarit, Shkoder
Tel.&Fax.+ 355 22/ 43784
Cel.+ 355 69 2335158
Cel.+ 355 69 25 21 043

Inform Shkodra Travel
Lagja Parruce, Shkoder
Tel.&Fax. + 355 22/ 42897
Cel.+ 355 69 20 91288
E-mail: Shkodratravel@yahoo.com

JAT SHKODRA SNT
Rr. clirimiLgj.Vasil Shanto Shkoder
Tel & Fax: + 355 22/ […]

Incoming search terms:

 • yhs-visicom_default
 • Kopliku Travel
 • autobuzi shkoder milano
 • linja athin shkoder
 • ofert autobuzi shqipri gjermani
28 01, 2012

Agjensionet Turistike ne Sarande, Shqiperi

By |January 28th, 2012|Sarande|5 Comments|

Agjensionet Turistike ne Sarande, Shqiperi
SARANDE

ALBANIA HOLIDAYS SIPA TOURS
Tel.&Fax. + 355 85/ 26675
Cel.+ 355 69 27 95589
E-mail: info@sipatours.com

ADEVTRAVEL
Lagjia Nr.2, Rr. SkenderbeSarande
Tel & Fax : + 355 852/ 4996
Cel: + 355 692454022
E-mail : adriani.travel@yahoo.com

Nelo J.K.
Lagja 4, P.10, Sarande
Cel. + 355 69 24 26513

RIVIERA Travel
Rruga A.Sheme, Nr.3, Lagja 3,Sarande
Tel. + 35585/ 23247
Fax. + 355 85/ 22091
Cel. + 355 69 22 76460

SHKENDIJA TRAVEL
RrMithat […]

Incoming search terms:

 • cmimet e trageteve nga saranda ne korfuz
 • traget nga saranda ne korfuz