Bileta te lira

29 07, 2012

Belle Air Albania Fluturimet dhe Cmimet per Gusht 2012

By |July 29th, 2012|Belle Air|4 Comments|

Belle Air Albania Fluturimet dhe Cmimet per Gusht 2012
Tirana – Ancona   111,92 EUR – Belle Air Albania
Tirana – Athens  76,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Milano BGY Orio Al Serio  131,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Bologna  143,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Bari  103,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Brussels […]

Incoming search terms:

 • Bileta avioni tirane gjeneve
 • bileta avioni te lira bruksel prishtine
 • turkish agjencjon prishtin
3 04, 2012

Informate

By |April 3rd, 2012|Belle Air|5 Comments|

Pyteje: te lutem a mund te me thoni nese eshte e vertet qe per te udhetuar  biletat te priten ikje -ardhje jo vetem ikje?
Pergjegje: BelleAir Albania Pershendetje,  Ne si kompani jemi teresisht te angazhuar per te plotesuar te gjitha rregullat e udhetimit ne vendet shengen. Pasja e nje bilete kthyese brenda 90 diteve qendrim ne vendet shengen eshte nje […]

Incoming search terms:

 • agjensi biletash avioni
 • agjenci biletash ne londer
 • agjensi biletash ne tirane
 • Axhensi biletash
18 03, 2012

Tirane – Athine cdo dite me BelelAir Albania

By |March 18th, 2012|Belle Air|3 Comments|

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

belle air me fluturim cdo dite nga Tirana per ne Aithine dhe ate me cmimet shume ekskluzive.

Incoming search terms:

 • Tirane athine
 • bileta autobuzi vlore milano
 • bileta avioni athine munih
 • bileta avioni tirane athine
 • bileta avioni tirane-athine
 • bileta tirane vlote
 • orarin dhe ditet e fluturimete avioni
 • saranda shqiperia anije per korfuz
12 08, 2011

Prenoto Bileta Avioni te lira per ne Tirane

By |August 12th, 2011|Bileta Avioni|38 Comments|

Prenoto Bileta Avioni te lira per ne Tirane
Tirana Prishtina Tirana prej 29.00 €
Tirana Roma Tirana prej 39.00 €
Tirana Istanbul Tirana prej 49.00 €
Tirana Paris Tirana prej 59.00 €
Tirana London Tirana prej 69.00 €
Tirana Frankfurt Tirana prej 29.00 €
Tirana Turin Tirana prej 39.00 €
Tirana Vienna Tirana prej 49.00 €
Tirana Ljubljana Tirana prej 59.00 €
Tirana Munich Tirana prej 69.00 €
Tirana Budapest […]

Incoming search terms:

 • avio tirane Athens
 • bileta avioni per bologna
 • bileta avioni per tirane
 • Bileta rinas - rome
 • bilete avioni tirane-rome
 • bilete vajtje ardhje per bologna 16mars
 • si mund te gjej bileta avioni rumani shqiperi