Bileta Avioni

8 01, 2014

Bileta Avioni me FlyAlbania duke filluar nga 28 euro

By |January 8th, 2014|FlyAlbania|0 Comments|

Ajo qe eshte befasuese eshte cmimi prej 28.00 euro per bilete avioni nga Verona per ne Tirane me date 11.janar,2014 nje cmim tejet i ulte nga kompania e re Flyalbania

Tirana  – Verona JN 511 Sat 11.01.2014  TIA  09:30  VRN  11:10  92,00 €
Tirana  – Verona JN 511 Wed 15.01.2014  TIA  09:30  VRN  11:10  52,00 €

Verona  – Tirana JN 510 Sat […]

Incoming search terms:

 • belle air albania immages
 • airport adem jashari prishtine
 • Bileta avjoni alitalja 2014
 • best photos of albania
 • smallplanet ne tirane bileta avioni
 • tarjeta del tourista
 • www cmimi prishtin verona me avion
 • авиакомпании италии
 • Албания фото порт саранда
 • ксамил албания
15 12, 2013

SmallPlanet ne Tirane [Bileta Avioni]

By |December 15th, 2013|Bileta Avioni, Small Planet Airlines Tirana|0 Comments|

Nga 20 dhjetori, në aeroportin e Rinasit do të zbresin edhe avionët e kompanisë Small Planet Airlines Romë, 11 dhjetor 2013 – Me falimentimin e Belle Air, veç futjes së fluturimeve të reja Blu Panorama, shtimit të fluturimeve të kompanive  Alitalia dhe Air One, në aeroportin Nënë Tereza të Rinasit, nga 20 dhjetori do të mbërrijnë nga Italia edhe avionët [...]

Incoming search terms:

 • reclaimed sandstone scotland
 • pegasus bileta avioni tirane stanboll
 • bileta avjoni rom madrit
 • pegasys tirane stanboll
 • fly-albania net
 • FLY PEGASUS IN ALBANIA
 • blu panorama fluturime tirane pisa
 • bileta avioni vjen tiranë
 • bileta avioni tirane lubjane
 • avioni tirane stockholm
15 12, 2013

Flight Information Tirana Airport Nisjet dhe Mberritjet

By |December 15th, 2013|Tirana International Airport|0 Comments|

Flight Information – Real Time Arrivals Sunday – 15 December 2013 -

15 12, 2013

Bileta Avioni me cmime promovuese nga Austrian

By |December 15th, 2013|Austrian Airlines Tirana, Bileta Avioni|0 Comments|

Tirana Amsterdam 190 € from Oct. 22, 2013 Redticket Offers – Austrian Airlines Tirana Tirana Barcelona 191 € from Oct. 22, 2013 Redticket Offers Austrian Airlines Tirana Incoming search terms:tirane- vien me austrian airlines

Incoming search terms:

 • tirane- vien me austrian airlines
15 12, 2013

Oferta e Alitalia per Bileta Avioni nga Tirana

By |December 15th, 2013|Alitalia Tirana|0 Comments|

Tirana – Milan – Tirana per vetem EUR 140 Tirana – Turin – Tirana per vetem EUR 141 Tirana – Rome – Tirana per vetem EUR 142 Incoming search terms:bileta avioni rinas pariskur niset avioni nga torino per tirane

Incoming search terms:

 • bileta avioni rinas paris
 • kur niset avioni nga torino per tirane
15 12, 2013

Flyalbania oferta per bileta kthyese nga Milano

By |December 15th, 2013|FlyAlbania|0 Comments|

18.12.2013—25.12.2013 Milano – Tirana – Milano 148.–EUR me Flyalbania 18.12.2013—25.12.2013 Verona – Tirana – Verona 148.–EUR me Flyalbania 18.12.2013—25.12.2013 Bologna – Tirana – Bologna 148.–EUR me Flyalbania Incoming search terms:bileta airore te lirabileta avioni hanover tiranebileta avioni tirane hanovercmimer e biletave per shqiperi vjenemilano tirana bileta ne darketirana-vjene-hannover

Incoming search terms:

 • bileta airore te lira
 • bileta avioni hanover tirane
 • bileta avioni tirane hanover
 • cmimer e biletave per shqiperi vjene
 • milano tirana bileta ne darke
 • tirana-vjene-hannover
 • flyalbania-fly albania
  Permalink Gallery

  “FlyAlbania” dhe “Livingstone Air” nisin fluturimet Itali-Tiranë-Itali

8 12, 2013

“FlyAlbania” dhe “Livingstone Air” nisin fluturimet Itali-Tiranë-Itali

By |December 8th, 2013|FlyAlbania|0 Comments|

E themeluar nga kompania me përvojë 20 vjeçare “Eurokoha Reisen” së bashku me partnerët e saj në Shqipëri, “FlyAlbania”, ka kënaqësinë të informojë publikun e gjerë për fillimin e fluturimeve të rregullta nga Italia në Tiranë dhe anasjelltas. Rrugëtimin e saj, “FlyAlbania” e nis së bashku me kompaninë e mirënjohur italiane “Livingstone Air”.

Fluturimet nga Tirana për në Milano, Verona […]

Incoming search terms:

 • agjensi flurimi itali albania
 • Bologna – Tirana 69 –EUR
 • falimentimi kompania bileri
 • livingston air albania
 • voli ekonomik tiran venezia
 • voliflyalbanian
3 12, 2013

Bileta Avioni per pasagjeret e Belle Air nga Blue Panorama

By |December 3rd, 2013|Bileta Avioni|0 Comments|

TARIFA SPECIALE PER PASAGJERET BELLE AIR Blue Panorama Airlines dhe blu-express ju ofrojne te gjithe pasagjereve qe disponojne nje bilete per fluturimet e anulluara BELLE AIR, mundesine te riprenotojne udhetimin e tyre me nje nga fluturimet ne dispozicion kundrejt cmimit special prej EUR 60 ku eshte i pershire dhe nje bagazh. Incoming search terms:bieta avioni blu panoramabileta avioni me blue [...]

Incoming search terms:

 • bieta avioni blu panorama
 • bileta avioni me blue panorama
 • blu panorama shqiperi
 • blue panorama airlines albania
 • Tirane malpensa prill 2014
20 08, 2013

belleir air albania

By |August 20th, 2013|Belle Air|1 Comment|

  Vajtja [ Tirana - Ancona ] 21-08 LZ 241 241,70 EUR Vajtja [ Tirana - Ancona ] 22-08 LZ 241 221,70 EUR Vajtja [ Tirana - Athens ] 21-08 LZ 987 131,70 EUR Vajtja [ Tirana - Athens ] 23-08 LZ 987 131,70 EUR Incoming search terms:belleair albaniabileta avoni

Incoming search terms:

 • belleair albania
 • bileta avoni
 • airone-tirana
  Permalink Gallery

  Airone Bileta Avioni nga Tirana per Milano, Pisa dhe Venezia

18 08, 2013

Airone Bileta Avioni nga Tirana per Milano, Pisa dhe Venezia

By |August 18th, 2013|Airone, Avio Kompanite, Bileta Avioni|7 Comments|

19/gusht/2013 Tirana – Milano – Malpensa 328.00 21/gusht/2013 Tirana – Milano – Malpensa 238.00 22/gusht/2013 Tirana – Milano – Malpensa 278.00 23/gusht/2013 Tirana – Milano – Malpensa 238.00 24/gusht/2013 Tirana – Milano – Malpensa 278.00 Incoming search terms:bileta avioni tirane milanoairone albaniaPIZA ALBANIAbilete avioni tirane milanobileta per tirane aerio beilerbileta avioni vjen tirane sa kushtojnbileta avioni slloveni tiranearione bileta avioniairone [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni tirane milano
 • airone albania
 • PIZA ALBANIA
 • bilete avioni tirane milano
 • bileta per tirane aerio beiler
 • bileta avioni vjen tirane sa kushtojn
 • bileta avioni slloveni tirane
 • arione bileta avioni
 • airone bileta
 • volitiranavenezia