bileta avioni te lira

18 03, 2012

BELLE AIR fiton në Athinë cmimin "Kompania ajrore më e mirë'

By |March 18th, 2012|Belle Air|0 Comments|

TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.

BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë.

Takimi i përvitshëm i Seminarit Ndërkombëtar të Marketingut […]

Incoming search terms:

  • bileta avioni te lira
  • agjensi ajrore
  • bileta avioni per milano cmimet me te lira
  • bilrta per belgjik
  • linja airore tirane athine
17 01, 2012

Shen Valentini me BelleAir Albania

By |January 17th, 2012|Belle Air|0 Comments|

 

Plane per Diten e Shen Valentinit?
Vizitoni Veronen Venmecian Romen apo Torinon per Diten Magjike te Shen Valentinit, Perjetoni kete dite ne vendet me romantike. Oferta Shume speciale per festen e Shen Valentinit per vitin 2012 dhe ju mund ti kaloni 2 tite te pa haruara ne qytetet me elektrizuese gjate kesaj feste. me kete mund ta beni nje befasi […]

17 01, 2012

Fluturimet nga Belle Air Albania (janar 2012)

By |January 17th, 2012|Avio Kompanite, Belle Air, Tirana|3 Comments|

Fluturimet nga Belle Air Albania
Belle Air Airlbania
Belle Air eshte e vetmja kompani qe ofron shërbimet e veta ne mënyre transparente ne webfaqen e saj, ne ndryshim me shume tour operatore qe operojne fluturime charter. Per kete mund te hyni ne website www.belleair.al dhe te shikoni vete cmimet te cilat jane ne web site.

Disa nga destinacionet me cmime speciale
Belle Air […]

Incoming search terms:

  • fluturime tirane bari
  • tiran zvicer