bileta avioni belleair

 • alitalia-tirana
  Permalink Gallery

  Bileta Avioni per Alitala nga Shqiperia per Itali dhe Europe

2 04, 2013

Bileta Avioni per Alitala nga Shqiperia per Itali dhe Europe

By |April 2nd, 2013|Avio Kompanite, Bileta Avioni, Tirana International Airport|9 Comments|

Bileta Avioni per Itali Tirana – Milan Round Trip from 184€ Tirana – Rome Round Trip from 217€ Tirana – Venice Round Trip from 243€ Incoming search terms:bileta avioni pisa tiraneBelleair Albania Cmimet E BiletaveAeroporti rinas bileta per be greqiudhetime ajrore franctiranerezervime per bileta avioni per muajin qershor 2014cmimet e biletave te flyalbeniablerje bilete avion brazilBileta avioni zvicerrbileta avioni tirane [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni pisa tirane
 • Belleair Albania Cmimet E Biletave
 • Aeroporti rinas bileta per be greqi
 • udhetime ajrore franctirane
 • rezervime per bileta avioni per muajin qershor 2014
 • cmimet e biletave te flyalbenia
 • blerje bilete avion brazil
 • Bileta avioni zvicerr
 • bileta avioni tirane lyon
 • bileta avioni rinas kanada
9 10, 2012

Belle Air cmimet speciale tetor 2012

By |October 9th, 2012|Belle Air|8 Comments|

Vajtja [ Tirana - Ancona ]  1 I rritur    117,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Athens ]       1 I rritur    92,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Milano BGY Orio Al Serio ]  1 I rritur    138,02     EUR
Vajtja [ Tirana - Bologna ]  1 I rritur    109,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Bari ]       1 […]

Incoming search terms:

 • bileta avioni per gjermani
 • bileta avioni rinas milano
 • Bileta avioni Tirane-Malpensa
 • bileta avioni tirane gjermani
 • bileta tirane paris
 • tirane belgjik
 • tirane bergamo
 • oferta udhetimesh
 • linja ajrore tirane bruksel
 • yhs-default
3 04, 2012

Fani Travel Oferta

By |April 3rd, 2012|Agjencionet Turistike, Tirana|2 Comments|

ju ftojmë të kaloni periudhat më të këndshme për këtë sezon që po afron. FANI TRAVEL & TOURS OFRON: STAMBOLL     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 4 NETE 5 DITE     250 EURO ATHINE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     150 EURO SARAJEVE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     140 [...]

Incoming search terms:

 • agjensi turistike elbasan
 • autobuzi durres albania
 • bileta autobusi elbasan katerin
 • bileta avioni tirane slloveni
 • bileta korce athine mars 2014
 • donika-alickolli-al @yahoo com
 • mars 2014 tirane-verona Mane Travel & Tours
 • paketa turistike korce albania
25 03, 2012

Perjeto emocionet ne San Siro! vetem me Belle Air Albania

By |March 25th, 2012|Belle Air, Bileta Avioni|18 Comments|

Perjeto emocionet ne San Siro! vetem me Belle Air Albania
AC Milan – FC Barcelona

Nisja me date 28.Mars Tirana- Milano ora 13:00

Akomodimi ne Hotel Quality Atlantic 4*

Kthimi me date 29.Mars Milano Tirana ora 15:30

Unaza e trete e stadiumit + hotel + flutimi per vetem 730 Euro per person

Incoming search terms:

 • bileta avjoni piza tiran
 • sa kushton bileta per nje person vajtje e ardhje
18 03, 2012

Tirane – Athine cdo dite me BelelAir Albania

By |March 18th, 2012|Belle Air|3 Comments|

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

belle air me fluturim cdo dite nga Tirana per ne Aithine dhe ate me cmimet shume ekskluzive.

Incoming search terms:

 • anxhesi turistike
 • Tirane athine
 • bileta autobuzi vlore milano
 • bileta avioni tirane athine
 • bileta avioni tirane-athine
 • bileta tirane vlote
 • orarin dhe ditet e fluturimete avioni
 • saranda shqiperia anije per korfuz
18 03, 2012

BELLE AIR fiton në Athinë cmimin "Kompania ajrore më e mirë'

By |March 18th, 2012|Belle Air|0 Comments|

TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.

BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë.

Takimi i përvitshëm i Seminarit Ndërkombëtar të Marketingut […]

Incoming search terms:

 • bileta avioni te lira
 • agjensi ajrore
 • agjensi udhetimesh ajrore facebook
 • bilata avioni te lira
 • bileta avioni per milano cmimet me te lira
 • bilrta per belgjik
 • linja airore tirane athine
31 01, 2012

BelleAir Albania Cmime te reduktuara gjate muajit shkurt. Destinacioni Tirana-Pisa

By |January 31st, 2012|Agjencionet Turistike, Belle Air|1 Comment|

BelleAir Albania Cmime te reduktuara gjate muajit shkurt. Destinacioni Tirana-Pisa

Piza me BelleAir Albania me lire dhe me afer se kurr.
Bileta Avioni Tiane Pisa – Fluturoni lehte per ne Pisa me cmime te reduktuara per cdo te Diele gjate muajit Shkurt 2012 dhe perfitoni nga ofertat.
Prenotoni Biletat tuaja TANI
PO ashtu dita e fundit per Biletat per ne Venecia nga Tirana […]

Incoming search terms:

 • agjensiat ne airoportin e prishtines
17 01, 2012

Shen Valentini me BelleAir Albania

By |January 17th, 2012|Belle Air|0 Comments|

 

Plane per Diten e Shen Valentinit?
Vizitoni Veronen Venmecian Romen apo Torinon per Diten Magjike te Shen Valentinit, Perjetoni kete dite ne vendet me romantike. Oferta Shume speciale per festen e Shen Valentinit per vitin 2012 dhe ju mund ti kaloni 2 tite te pa haruara ne qytetet me elektrizuese gjate kesaj feste. me kete mund ta beni nje befasi […]

17 01, 2012

Belle Air Albania, kompani lider e fluturimeve ne Shqiperi

By |January 17th, 2012|Agjencionet Turistike, Belle Air|0 Comments|

Belle Air eshte e vetmja kompani qe ofron shërbimet e veta ne mënyre transparente ne webfaqen e saj, ne ndryshim me shume tour operatore qe operojne fluturime charter. Per kete mund te hyni ne website www.belleair.al dhe te shikoni vete cmimet te cilat jane ne web site. Belle Air, kompania lider e fluturimeve ne Shqipëri Pas heqjes së disa […]

Incoming search terms:

 • orari fluturimeve pamje nga tirana
17 01, 2012

Fluturimet nga Belle Air Albania (janar 2012)

By |January 17th, 2012|Avio Kompanite, Belle Air, Tirana|3 Comments|

Fluturimet nga Belle Air Albania
Belle Air Airlbania
Belle Air eshte e vetmja kompani qe ofron shërbimet e veta ne mënyre transparente ne webfaqen e saj, ne ndryshim me shume tour operatore qe operojne fluturime charter. Per kete mund te hyni ne website www.belleair.al dhe te shikoni vete cmimet te cilat jane ne web site.

Disa nga destinacionet me cmime speciale
Belle Air […]

Incoming search terms:

 • fluturime tirane bari
 • tiran zvicer