Belleair

24 11, 2013

Falimenton BelleAir

By |November 24th, 2013|Belle Air|1 Comment|

Kompania Belle Air, e kontaktuar ka njoftuar se për shkak të “situatës së përgjithshme ekonomike, rënies së fuqisë blerëse, reçesionit në tregjet kryesore ku operon kjo kompani, si edhe bllokimit prej më se 18 ditësh të të gjitha llogarive bankare të kompanisë Belle Air”, kjo kompani është detyruar të pezullojë përkohësisht fluturimet e saj.

Në sqarimin, Belle Air sqaron se […]

Incoming search terms:

 • aeroporti i athines
 • bilet avioni tiran verona 25 prill 2014 vajtje sa eshte qmimi
 • airone-tirana
  Permalink Gallery

  Airone Bileta Avioni nga Tirana per Milano, Pisa dhe Venezia

18 08, 2013

Airone Bileta Avioni nga Tirana per Milano, Pisa dhe Venezia

By |August 18th, 2013|Airone, Avio Kompanite, Bileta Avioni|7 Comments|

19/gusht/2013 Tirana – Milano – Malpensa 328.00 21/gusht/2013 Tirana – Milano – Malpensa 238.00 22/gusht/2013 Tirana – Milano – Malpensa 278.00 23/gusht/2013 Tirana – Milano – Malpensa 238.00 24/gusht/2013 Tirana – Milano – Malpensa 278.00 Incoming search terms:bileta avioni tirane milanoairone albaniaPIZA ALBANIAbileta per tirane aerio beilerbileta avioni slloveni tiranebileta avioni per ne gusht 2014bileta avioni 2014 pisa-tiranealitalia airlines tirane [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni tirane milano
 • airone albania
 • PIZA ALBANIA
 • bileta per tirane aerio beiler
 • bileta avioni slloveni tirane
 • bileta avioni per ne gusht 2014
 • bileta avioni 2014 pisa-tirane
 • alitalia airlines tirane milano
 • airone bileta
 • volitiranavenezia
 • tirana-Venecia-Bileta
  Permalink Gallery

  Belleair me oferta promocionale gjate Shtatorit dhe Tetorit 2013

10 08, 2013

Belleair me oferta promocionale gjate Shtatorit dhe Tetorit 2013

By |August 10th, 2013|Belle Air, Bileta Avioni|7 Comments|

Tirane – Venecia prej 10 shtator deri me 31 tetor duke filluar nga 44.90 nje drejtim taksat e perfshira Venecia – Tirane prej 4 shtator deri me 31 tetor duke filluar nga 44.90 nje drejtim taksat e perfshira

13 06, 2013

bileta avioni Belleair Tirane – Londer 111.70 Euro

By |June 13th, 2013|Belle Air|1 Comment|

bileta avioni belleair Tirane – Londer 111.70 Euro Rezervo Tani Bileten e Avionit Tirane – Londer per vetem 111.70 nje drejtim perfshire te gjitha taksat Incoming search terms:Londer tiraneudhetime londer tirane

Incoming search terms:

 • Londer tirane
 • udhetime londer tirane
13 06, 2013

Belle Air – Me ne udhëtojnë të gjithë!

By |June 13th, 2013|Belle Air|0 Comments|

  BELLE AIR është një shoqëri tregtare me kapital tërësisht shqiptar, e krijuar në vijimësi të një nisme biznesi familjar prej vitit 1992, e cila, në mënyrë modeste e me përkushtim, ka ndërtuar dhe zhvilluar një kompani ajrore të suksesshme duke filluar nga viti 2005 deri më sot. Incoming search terms:bileta avioni tirane athine prill 2014bileta per bologna prill 2014bizneset [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni tirane athine prill 2014
 • bileta per bologna prill 2014
 • bizneset me shumic ne shqiperi
 • cmimi i biletave bolonja tirane vajtje ardhje ne prill 2014
 • Ofertat e fundit per bileta avioni ne italy per muajin maj
2 04, 2013

Fluturimet nga Tirana

By |April 2nd, 2013|Tirana International Airport|0 Comments|

Tirana -   Viene (AT)                  Austrian Airlines ag Tirana -     London Stansted (GB)    Belleair Tirana -     Rome Fiumicino (IT)         Alitalia Incoming search terms:ulltime turistike

Incoming search terms:

 • ulltime turistike
6 03, 2013

Oferta teper te vecanta me Alitalia

By |March 6th, 2013|Avio Kompanite, Bileta Avioni|0 Comments|

Oferta teper te vecanta

Me Alitalia nese blini bileten tuaj deri ne daten 15 Mars 2013.
Tirane Rome Vajtje – Ardhje 129 Euro per udhetim nga 1 Prill deri 30 Maj.
Tirane Nju-Jork me 625 Euro per Udhetim nga 1 Prill-30 Qershor

Korrik, Gusht, Shtator, me Austrian Airlines, Tirane-Londer-Tirane per 255 Euro dhe Anasjelltas 265 Euro

Oferta Spciale nese blini bileten tuaj minimumi 21 […]

Incoming search terms:

 • agjensi fluturimi alitalia
 • tirane-amsterdam bileta 240 euro
 • tirane zyrih
 • sa lek kushton 1 euro
 • Sa kushton bileta me avion nga tirana pizza sot
 • oferta te biletave te avjonit
 • oferta fluturimesh
 • bilete vajtje tirane zyrih 15 shkurt
 • biletata e avionit genoa prishtine
 • bileta tiranane stamboll shtator
22 01, 2013

Belle Air: Tiranë – Prishtinë çdo të enjte e te diel!

By |January 22nd, 2013|Belle Air|3 Comments|

Destinacioni më i ri që i rikthehet hartës së destinacioneve Belle Air: Tiranë – Prishtinë çdo të enjte e te diel!
Vajtja [ Pristina - Tirana ] 06:30 07:20 50,95     EUR
Kthimi [ Tirana - Pristina ] 15:40 16:25 52,70     EUR

Incoming search terms:

 • air prishtina prishtine tirane bileta
 • tirane prishtine me autobus
 • linja e autobusave tirane-prishtine
 • linja e autobusave prishtine tirane
 • bileta avioni prishtine itali
 • bileta avioni hamburg prishtin
 • bileta avioni frankfurt prishtin
 • bilet prishtin itali
 • bilet autobsi prishtin tiran
 • www bilete avioni prishtine tirane 15 03 14
24 08, 2012

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet

By |August 24th, 2012|Belle Air|32 Comments|

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet Blini 60 Dite ne avance – Fluturoni nga 15 Tetori 2012 deri ne 15 Dhjetor 2012 per vetem 100 Euro vajtje ardhje. Oferta eshte e vlefshme per biletat e blera 60 dite para udhetimit ne cdo pike shitje Belle Air per te gjitha fluturimet Belle Air nga Tirana gjate 15 tetor 2012 [...]

Incoming search terms:

 • bilete avioni per tiran milano vien tirane
 • www bileta vajtje ardhje per sarajeve
29 07, 2012

Belle Air Albania Fluturimet dhe Cmimet per Gusht 2012

By |July 29th, 2012|Belle Air|4 Comments|

Belle Air Albania Fluturimet dhe Cmimet per Gusht 2012
Tirana – Ancona   111,92 EUR – Belle Air Albania
Tirana – Athens  76,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Milano BGY Orio Al Serio  131,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Bologna  143,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Bari  103,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Brussels […]

Incoming search terms:

 • Bileta avioni tirane gjeneve
 • bileta avioni te lira bruksel prishtine
 • turkish agjencjon prishtin