belleair shqiperi

17 04, 2012

Belle Air Albania 69 Euro bilete avioni per ne Prage

By |April 17th, 2012|Avio Kompanite, Belle Air|3 Comments|

Belle Air Albania 3 here ne jave per Prage Fluturime direkte nga Tirana 3 here ne jave per ne Prage 22/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 26/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 29/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni bolonje tirane
 • belleair alb
 • agjensi autobuzi tiran stamboll
 • tirane sofia bileta
 • tirane prage
 • rezervime per bileta avioni ne Itali
 • rezervime biletash per tirane
 • rezervime biletash avioni
 • rezervim
 • oferta per ne prage
3 04, 2012

Fani Travel Oferta

By |April 3rd, 2012|Agjencionet Turistike, Tirana|2 Comments|

ju ftojmë të kaloni periudhat më të këndshme për këtë sezon që po afron. FANI TRAVEL & TOURS OFRON: STAMBOLL     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 4 NETE 5 DITE     250 EURO ATHINE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     150 EURO SARAJEVE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     140 [...]

Incoming search terms:

 • agjensi turistike elbasan
 • alvavel travel elbasan
 • autobuzi durres albania
 • bileta autobusi elbasan katerin
 • bileta avioni tirane slloveni
 • bileta korce athine mars 2014
 • donika-alickolli-al @yahoo com
 • mars 2014 tirane-verona Mane Travel & Tours
 • paketa turistike korce albania
18 03, 2012

Tirane – Athine cdo dite me BelelAir Albania

By |March 18th, 2012|Belle Air|3 Comments|

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

belle air me fluturim cdo dite nga Tirana per ne Aithine dhe ate me cmimet shume ekskluzive.

Incoming search terms:

 • Tirane athine
 • bileta autobuzi vlore milano
 • bileta avioni athine munih
 • bileta avioni tirane athine
 • bileta avioni tirane-athine
 • bileta tirane vlote
 • orarin dhe ditet e fluturimete avioni
 • saranda shqiperia anije per korfuz
18 03, 2012

BELLE AIR fiton në Athinë cmimin "Kompania ajrore më e mirë'

By |March 18th, 2012|Belle Air|0 Comments|

TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.

BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë.

Takimi i përvitshëm i Seminarit Ndërkombëtar të Marketingut […]

Incoming search terms:

 • bileta avioni te lira
 • agjensi ajrore
 • bileta avioni per milano cmimet me te lira
 • bilrta per belgjik
 • linja airore tirane athine
31 01, 2012

BelleAir Albania Cmime te reduktuara gjate muajit shkurt. Destinacioni Tirana-Pisa

By |January 31st, 2012|Agjencionet Turistike, Belle Air|1 Comment|

BelleAir Albania Cmime te reduktuara gjate muajit shkurt. Destinacioni Tirana-Pisa

Piza me BelleAir Albania me lire dhe me afer se kurr.
Bileta Avioni Tiane Pisa – Fluturoni lehte per ne Pisa me cmime te reduktuara per cdo te Diele gjate muajit Shkurt 2012 dhe perfitoni nga ofertat.
Prenotoni Biletat tuaja TANI
PO ashtu dita e fundit per Biletat per ne Venecia nga Tirana […]

Incoming search terms:

 • agjensiat ne airoportin e prishtines
17 01, 2012

Shen Valentini me BelleAir Albania

By |January 17th, 2012|Belle Air|0 Comments|

 

Plane per Diten e Shen Valentinit?
Vizitoni Veronen Venmecian Romen apo Torinon per Diten Magjike te Shen Valentinit, Perjetoni kete dite ne vendet me romantike. Oferta Shume speciale per festen e Shen Valentinit per vitin 2012 dhe ju mund ti kaloni 2 tite te pa haruara ne qytetet me elektrizuese gjate kesaj feste. me kete mund ta beni nje befasi […]

17 01, 2012

Belle Air Albania, kompani lider e fluturimeve ne Shqiperi

By |January 17th, 2012|Agjencionet Turistike, Belle Air|0 Comments|

Belle Air eshte e vetmja kompani qe ofron shërbimet e veta ne mënyre transparente ne webfaqen e saj, ne ndryshim me shume tour operatore qe operojne fluturime charter. Per kete mund te hyni ne website www.belleair.al dhe te shikoni vete cmimet te cilat jane ne web site. Belle Air, kompania lider e fluturimeve ne Shqipëri Pas heqjes së disa […]

Incoming search terms:

 • orari fluturimeve pamje nga tirana
17 01, 2012

Fluturimet nga Belle Air Albania (janar 2012)

By |January 17th, 2012|Avio Kompanite, Belle Air, Tirana|3 Comments|

Fluturimet nga Belle Air Albania
Belle Air Airlbania
Belle Air eshte e vetmja kompani qe ofron shërbimet e veta ne mënyre transparente ne webfaqen e saj, ne ndryshim me shume tour operatore qe operojne fluturime charter. Per kete mund te hyni ne website www.belleair.al dhe te shikoni vete cmimet te cilat jane ne web site.

Disa nga destinacionet me cmime speciale
Belle Air […]

Incoming search terms:

 • fluturime tirane bari
 • tiran zvicer