BelleAir Albania

13 06, 2013

Belle Air – Me ne udhëtojnë të gjithë!

By |June 13th, 2013|Belle Air|0 Comments|

  BELLE AIR është një shoqëri tregtare me kapital tërësisht shqiptar, e krijuar në vijimësi të një nisme biznesi familjar prej vitit 1992, e cila, në mënyrë modeste e me përkushtim, ka ndërtuar dhe zhvilluar një kompani ajrore të suksesshme duke filluar nga viti 2005 deri më sot. Incoming search terms:bileta avioni tirane athine prill 2014bileta per bologna prill 2014bizneset [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni tirane athine prill 2014
 • bileta per bologna prill 2014
 • bizneset me shumic ne shqiperi
 • cmimi i biletave bolonja tirane vajtje ardhje ne prill 2014
 • alitalia-tirana
  Permalink Gallery

  Bileta Avioni per Alitala nga Shqiperia per Itali dhe Europe

2 04, 2013

Bileta Avioni per Alitala nga Shqiperia per Itali dhe Europe

By |April 2nd, 2013|Avio Kompanite, Bileta Avioni, Tirana International Airport|9 Comments|

Bileta Avioni per Itali Tirana – Milan Round Trip from 184€ Tirana – Rome Round Trip from 217€ Tirana – Venice Round Trip from 243€ Incoming search terms:bileta avioni pisa tiraneBelleair Albania Cmimet E BiletaveAeroporti rinas bileta per be greqirezervime per bileta avioni per muajin qershor 2014cmimet e biletave te flyalbeniablerje bilete avion brazilBileta avioni zvicerrbileta avioni tirane lyonbileta avioni [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni pisa tirane
 • Belleair Albania Cmimet E Biletave
 • Aeroporti rinas bileta per be greqi
 • rezervime per bileta avioni per muajin qershor 2014
 • cmimet e biletave te flyalbenia
 • blerje bilete avion brazil
 • Bileta avioni zvicerr
 • bileta avioni tirane lyon
 • bileta avioni rinas kanada
 • bileta avioni per ne kanada
6 03, 2013

Oferta teper te vecanta me Alitalia

By |March 6th, 2013|Avio Kompanite, Bileta Avioni|0 Comments|

Oferta teper te vecanta

Me Alitalia nese blini bileten tuaj deri ne daten 15 Mars 2013.
Tirane Rome Vajtje – Ardhje 129 Euro per udhetim nga 1 Prill deri 30 Maj.
Tirane Nju-Jork me 625 Euro per Udhetim nga 1 Prill-30 Qershor

Korrik, Gusht, Shtator, me Austrian Airlines, Tirane-Londer-Tirane per 255 Euro dhe Anasjelltas 265 Euro

Oferta Spciale nese blini bileten tuaj minimumi 21 […]

Incoming search terms:

 • agjensi fluturimi alitalia
 • tirane-amsterdam bileta 240 euro
 • tirane zyrih
 • sa lek kushton 1 euro
 • Sa kushton bileta me avion nga tirana pizza sot
 • oferta te biletave te avjonit
 • oferta fluturimesh
 • bilete vajtje tirane zyrih 15 shkurt
 • biletata e avionit genoa prishtine
 • bileta tiranane stamboll shtator
22 01, 2013

Belle Air: Tiranë – Prishtinë çdo të enjte e te diel!

By |January 22nd, 2013|Belle Air|3 Comments|

Destinacioni më i ri që i rikthehet hartës së destinacioneve Belle Air: Tiranë – Prishtinë çdo të enjte e te diel!
Vajtja [ Pristina - Tirana ] 06:30 07:20 50,95     EUR
Kthimi [ Tirana - Pristina ] 15:40 16:25 52,70     EUR

Incoming search terms:

 • air prishtina prishtine tirane bileta
 • tirane prishtine me autobus
 • linja e autobusave tirane-prishtine
 • linja e autobusave prishtine tirane
 • bileta avioni prishtine itali
 • bileta avioni hamburg prishtin
 • bileta avioni frankfurt prishtin
 • bilet prishtin itali
 • bilet autobsi prishtin tiran
 • www bilete avioni prishtine tirane 15 03 14
9 10, 2012

Belle Air cmimet speciale tetor 2012

By |October 9th, 2012|Belle Air|8 Comments|

Vajtja [ Tirana - Ancona ]  1 I rritur    117,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Athens ]       1 I rritur    92,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Milano BGY Orio Al Serio ]  1 I rritur    138,02     EUR
Vajtja [ Tirana - Bologna ]  1 I rritur    109,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Bari ]       1 […]

Incoming search terms:

 • bileta avioni per gjermani
 • bileta avioni rinas milano
 • bileta tirane paris
 • Bileta avioni Tirane-Malpensa
 • bileta avioni tirane gjermani
 • sa kushton bileta per itali
 • tirane belgjik
 • tirane bergamo
 • tirane frankfurt
 • yhs-default
24 08, 2012

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet

By |August 24th, 2012|Belle Air|32 Comments|

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet Blini 60 Dite ne avance – Fluturoni nga 15 Tetori 2012 deri ne 15 Dhjetor 2012 per vetem 100 Euro vajtje ardhje. Oferta eshte e vlefshme per biletat e blera 60 dite para udhetimit ne cdo pike shitje Belle Air per te gjitha fluturimet Belle Air nga Tirana gjate 15 tetor 2012 [...]

Incoming search terms:

 • bilete avioni per tiran milano vien tirane
 • www bileta vajtje ardhje per sarajeve
17 04, 2012

Belle Air Albania 69 Euro bilete avioni per ne Prage

By |April 17th, 2012|Avio Kompanite, Belle Air|3 Comments|

Belle Air Albania 3 here ne jave per Prage Fluturime direkte nga Tirana 3 here ne jave per ne Prage 22/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 26/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 29/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni bolonje tirane
 • belleair alb
 • agjensi autobuzi tiran stamboll
 • tirane sofia bileta
 • tirane prage
 • rezervime per bileta avioni ne Itali
 • rezervime biletash per tirane
 • rezervime biletash avioni
 • rezervim
 • oferta per ne prage
16 04, 2012

BelleAir Europe – Perjetoni Inter – Milan live ne MILANO per 410 Euro Bileta Avioni

By |April 16th, 2012|Belle Air|1 Comment|

Perjetoni Derbin ndermjet Inter Milan ne Milano live pakete speciale nga Belle Air.

Ne pakete perfshihet Unaza e trete e stadiumit + Hotel + Fluturimi (bileta avioni) per vetem 410 Euro / person
Ne pakete perfshihet Unaza e dyte e stadiumit (zona portokalli/e kuqe – pjesa lindore / perendimore) + Hotel + Fluturimi (bileta avioni) per vetem 484 Euro / person
Ne […]

Incoming search terms:

 • tirane milano
3 04, 2012

Informate

By |April 3rd, 2012|Belle Air|5 Comments|

Pyteje: te lutem a mund te me thoni nese eshte e vertet qe per te udhetuar  biletat te priten ikje -ardhje jo vetem ikje?
Pergjegje: BelleAir Albania Pershendetje,  Ne si kompani jemi teresisht te angazhuar per te plotesuar te gjitha rregullat e udhetimit ne vendet shengen. Pasja e nje bilete kthyese brenda 90 diteve qendrim ne vendet shengen eshte nje […]

Incoming search terms:

 • agjensi biletash avioni
 • agjenci biletash ne londer
 • agjensi biletash ne tirane
 • Axhensi biletash
3 04, 2012

Fani Travel Oferta

By |April 3rd, 2012|Agjencionet Turistike, Tirana|2 Comments|

ju ftojmë të kaloni periudhat më të këndshme për këtë sezon që po afron. FANI TRAVEL & TOURS OFRON: STAMBOLL     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 4 NETE 5 DITE     250 EURO ATHINE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     150 EURO SARAJEVE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     140 [...]

Incoming search terms:

 • agjensi turistike elbasan
 • mars 2014 tirane-verona Mane Travel & Tours
 • donika-alickolli-al @yahoo com
 • bileta korce athine mars 2014
 • bileta avioni tirane slloveni
 • bileta autobuzi padova - elbasan
 • bileta autobusi elbasan katerin
 • autobuzi durres albania
 • alvavel travel elbasan
 • paketa turistike korce albania