belle air albania

 • alitalia-tirana
  Permalink Gallery

  Bileta Avioni per Alitala nga Shqiperia per Itali dhe Europe

2 04, 2013

Bileta Avioni per Alitala nga Shqiperia per Itali dhe Europe

By |April 2nd, 2013|Avio Kompanite, Bileta Avioni, Tirana International Airport|9 Comments|

Bileta Avioni per Itali Tirana – Milan Round Trip from 184€ Tirana – Rome Round Trip from 217€ Tirana – Venice Round Trip from 243€ Incoming search terms:bileta avioni pisa tiraneBelleair Albania Cmimet E BiletaveAeroporti rinas bileta per be greqiudhetime ajrore franctiranerezervime per bileta avioni per muajin qershor 2014cmimet e biletave te flyalbeniaBileta avioni zvicerrbileta avioni tirane lyonbileta avioni rinas [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni pisa tirane
 • Belleair Albania Cmimet E Biletave
 • Aeroporti rinas bileta per be greqi
 • udhetime ajrore franctirane
 • rezervime per bileta avioni per muajin qershor 2014
 • cmimet e biletave te flyalbenia
 • Bileta avioni zvicerr
 • bileta avioni tirane lyon
 • bileta avioni rinas kanada
 • bileta avioni per itali rinas verona
9 10, 2012

Belle Air cmimet speciale tetor 2012

By |October 9th, 2012|Belle Air|8 Comments|

Vajtja [ Tirana - Ancona ]  1 I rritur    117,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Athens ]       1 I rritur    92,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Milano BGY Orio Al Serio ]  1 I rritur    138,02     EUR
Vajtja [ Tirana - Bologna ]  1 I rritur    109,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Bari ]       1 […]

Incoming search terms:

 • bileta avioni per gjermani
 • bileta avioni rinas milano
 • Bileta avioni Tirane-Malpensa
 • bileta avioni tirane gjermani
 • bileta tirane paris
 • tirane bergamo
 • orari avjonave
 • oferta udhetimesh
 • linja ajrore tirane bruksel
 • yhs-default
24 08, 2012

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet

By |August 24th, 2012|Belle Air|32 Comments|

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet Blini 60 Dite ne avance – Fluturoni nga 15 Tetori 2012 deri ne 15 Dhjetor 2012 per vetem 100 Euro vajtje ardhje. Oferta eshte e vlefshme per biletat e blera 60 dite para udhetimit ne cdo pike shitje Belle Air per te gjitha fluturimet Belle Air nga Tirana gjate 15 tetor 2012 [...]

Incoming search terms:

 • bilete avioni per tiran milano vien tirane
 • udhtin bazel prishtin me autobus
 • www bileta vajtje ardhje per sarajeve
 • www nemo travel com oferta turistike te athina tiran
17 04, 2012

Belle Air Albania 69 Euro bilete avioni per ne Prage

By |April 17th, 2012|Avio Kompanite, Belle Air|3 Comments|

Belle Air Albania 3 here ne jave per Prage Fluturime direkte nga Tirana 3 here ne jave per ne Prage 22/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 26/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 29/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni bolonje tirane
 • belleair alb
 • agjensi autobuzi tiran stamboll
 • rezervime biletash avioni
 • rezervime biletash per tirane
 • rezervime per bileta avioni ne Itali
 • tirane athine 16 janar airline
 • tirane prage
 • tirane sofia bileta
 • rezervim
16 04, 2012

Belle Air Albania – 3 x ne Jave Tirane -Viene per vetem 69 Euro Bilete Avioni

By |April 16th, 2012|Avio Kompanite, Belle Air|0 Comments|

Belle Air Albania ju ofron nje kafe ne Vjene Fluturime direkte nga Tirana 3 here ne jave per ne Viene (Vjene) 21/06/2012 Tirane – Vjene – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 24/06/2012 Tirane – Vjene – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 28/06/2012 Tirane – Vjene – Tirane – [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni per angli
 • bileta avioni prishtine viene
 • agjensi per avjona
 • tirane viene
 • tirana-vien
 • fluturime tirane viene
 • fluturime prishtine-viene
 • fluturime per vjene
 • fluturime me avion wikipedia
 • Cmimet E Biletave Te Avioneve
3 04, 2012

Informate

By |April 3rd, 2012|Belle Air|5 Comments|

Pyteje: te lutem a mund te me thoni nese eshte e vertet qe per te udhetuar  biletat te priten ikje -ardhje jo vetem ikje?
Pergjegje: BelleAir Albania Pershendetje,  Ne si kompani jemi teresisht te angazhuar per te plotesuar te gjitha rregullat e udhetimit ne vendet shengen. Pasja e nje bilete kthyese brenda 90 diteve qendrim ne vendet shengen eshte nje […]

Incoming search terms:

 • agjensi biletash avioni
 • agjenci biletash ne londer
 • agjensi biletash ne tirane
 • Axhensi biletash
25 03, 2012

Perjeto emocionet ne San Siro! vetem me Belle Air Albania

By |March 25th, 2012|Belle Air, Bileta Avioni|18 Comments|

Perjeto emocionet ne San Siro! vetem me Belle Air Albania
AC Milan – FC Barcelona

Nisja me date 28.Mars Tirana- Milano ora 13:00

Akomodimi ne Hotel Quality Atlantic 4*

Kthimi me date 29.Mars Milano Tirana ora 15:30

Unaza e trete e stadiumit + hotel + flutimi per vetem 730 Euro per person

Incoming search terms:

 • bileta avjoni piza tiran
 • sa kushton bileta per nje person vajtje e ardhje
18 03, 2012

Tirane – Athine cdo dite me BelelAir Albania

By |March 18th, 2012|Belle Air|3 Comments|

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

belle air me fluturim cdo dite nga Tirana per ne Aithine dhe ate me cmimet shume ekskluzive.

Incoming search terms:

 • anxhesi turistike
 • Tirane athine
 • bileta autobuzi vlore milano
 • bileta avioni tirane athine
 • bileta avioni tirane-athine
 • bileta tirane vlote
 • orarin dhe ditet e fluturimete avioni
 • saranda shqiperia anije per korfuz
18 03, 2012

BELLE AIR fiton në Athinë cmimin "Kompania ajrore më e mirë'

By |March 18th, 2012|Belle Air|0 Comments|

TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.

BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë.

Takimi i përvitshëm i Seminarit Ndërkombëtar të Marketingut […]

Incoming search terms:

 • bileta avioni te lira
 • agjensi ajrore
 • agjensi udhetimesh ajrore facebook
 • bilata avioni te lira
 • bileta avioni per milano cmimet me te lira
 • bilrta per belgjik
 • linja airore tirane athine
14 02, 2012

Belleair Flights and special Prices

By |February 14th, 2012|Belle Air|2 Comments|

Belleair Flights:
Belleair | Tirana – Ancona    TIA – AOI    € 80.05        Athens
Belleair | Tirana – Athens    TIA – ATH    € 67.58        Bari
Belleair | Tirana – Bari    TIA – BRI    € 73.86        Bologna
Belleair | Tirana – Bologna    TIA – FRL    € 82.52        Brussels
Belleair | Tirana – Brussels    TIA – BRU    € 98.05        Cuneo
Belleair | Tirana […]