air

3 12, 2013

Bileta Avioni per pasagjeret e Belle Air nga Blue Panorama

By |December 3rd, 2013|Bileta Avioni|0 Comments|

TARIFA SPECIALE PER PASAGJERET BELLE AIR Blue Panorama Airlines dhe blu-express ju ofrojne te gjithe pasagjereve qe disponojne nje bilete per fluturimet e anulluara BELLE AIR, mundesine te riprenotojne udhetimin e tyre me nje nga fluturimet ne dispozicion kundrejt cmimit special prej EUR 60 ku eshte i pershire dhe nje bagazh. Incoming search terms:avioni blue panoramabieta avioni blu panoramabileta avioni [...]

Incoming search terms:

 • avioni blue panorama
 • bieta avioni blu panorama
 • bileta avioni me blue panorama
 • bileta avioni me te lira blu panorama
 • blu panorama shqiperi
 • blue panorama airlines albania
 • Panorama blu Bilete avioni maj 2014
 • Tirane malpensa prill 2014
20 08, 2013

belleir air albania

By |August 20th, 2013|Belle Air|1 Comment|

  Vajtja [ Tirana - Ancona ] 21-08 LZ 241 241,70 EUR Vajtja [ Tirana - Ancona ] 22-08 LZ 241 221,70 EUR Vajtja [ Tirana - Athens ] 21-08 LZ 987 131,70 EUR Vajtja [ Tirana - Athens ] 23-08 LZ 987 131,70 EUR Incoming search terms:belleair albaniabileta avoni

Incoming search terms:

 • belleair albania
 • bileta avoni
13 06, 2013

Belle Air – Me ne udhëtojnë të gjithë!

By |June 13th, 2013|Belle Air|0 Comments|

  BELLE AIR është një shoqëri tregtare me kapital tërësisht shqiptar, e krijuar në vijimësi të një nisme biznesi familjar prej vitit 1992, e cila, në mënyrë modeste e me përkushtim, ka ndërtuar dhe zhvilluar një kompani ajrore të suksesshme duke filluar nga viti 2005 deri më sot. Incoming search terms:bileta avioni tirane athine prill 2014bileta per bologna prill 2014bizneset [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni tirane athine prill 2014
 • bileta per bologna prill 2014
 • bizneset me shumic ne shqiperi
 • cmimi i biletave bolonja tirane vajtje ardhje ne prill 2014
18 03, 2012

Tirane – Athine cdo dite me BelelAir Albania

By |March 18th, 2012|Belle Air|3 Comments|

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

belle air me fluturim cdo dite nga Tirana per ne Aithine dhe ate me cmimet shume ekskluzive.

Incoming search terms:

 • Tirane athine
 • bileta autobuzi vlore milano
 • bileta avioni athine munih
 • bileta avioni tirane athine
 • bileta avioni tirane-athine
 • bileta tirane vlote
 • orarin dhe ditet e fluturimete avioni
 • saranda shqiperia anije per korfuz
 • traget korfuz sarande
18 03, 2012

BELLE AIR fiton në Athinë cmimin "Kompania ajrore më e mirë'

By |March 18th, 2012|Belle Air|0 Comments|

TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.

BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë.

Takimi i përvitshëm i Seminarit Ndërkombëtar të Marketingut […]

Incoming search terms:

 • bileta avioni te lira
 • agjensi ajrore
 • bileta avioni per milano cmimet me te lira
 • bilrta per belgjik
 • linja airore tirane athine
21 02, 2012

Bileta Avioni BelleAir

By |February 21st, 2012|Agjencionet Turistike, Belle Air, Bileta Avioni|7 Comments|

Bileta Avioni BelleAir   Tirana – Ancona 59 euro (belle air albania) Tirana – Bari 79 Euro (belle air albania) Tirana – Bologna 89 Euro (belle air albania) Tirana – Firenze 89 Euro (belle air albania) Tirana – Genova 79 Euro (belle air albania) Tirana – Milano Malpensa 89 Euro (belle air albania) Tirana – MIlano Bergamo 89 Euro (belle [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni per itali
 • ajroport ajror 24 or live
 • belleair pristina
 • belleair Tirane-Malpensa
 • bilata avioni rinas torino
 • bileta avioni per milano
 • Biliet aereo rinas malpensa
 • tirane bari
 • Tirane nen tereza oslo oferte