Agjensionet Turistike ne Vlore

18 03, 2012

Tirane – Athine cdo dite me BelelAir Albania

By |March 18th, 2012|Belle Air|3 Comments|

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

belle air me fluturim cdo dite nga Tirana per ne Aithine dhe ate me cmimet shume ekskluzive.

Incoming search terms:

 • Tirane athine
 • bileta autobuzi vlore milano
 • saranda shqiperia anije per korfuz
 • orarin dhe ditet e fluturimete avioni
 • laim i fundit ne sarand
 • bileta tirane vlote
 • bileta avioni tirane-athine
 • bileta avioni tirane athine
 • bileta avioni athine munih
 • traget korfuz sarande
29 01, 2012

Agjensionet Turistike ne Vlore, Shqiperi

By |January 29th, 2012|Vlore|0 Comments|

Agjensionet Turistike ne Vlore, Shqiperi
VLORE

DALLANDYSHJA
Lagja Pavaresia, Skele
Qendra TregtareRiviera, Vlore
Tel.&Fax. + 355 33/ 25947
Tel.&Fax.+ 355 33/ 22973
Tirane Tel. + 355 4/ 230012
E-mail: dallandyshetravel@yahoo.com

Incoming search terms:

 • agjensi turistike ne vlore
 • agjensi udhetimesh vlore
 • angjesi udhetimesh prishtin vlore