Agjensionet Turistike ne Sarande

18 03, 2012

Tirane – Athine cdo dite me BelelAir Albania

By |March 18th, 2012|Belle Air|3 Comments|

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

belle air me fluturim cdo dite nga Tirana per ne Aithine dhe ate me cmimet shume ekskluzive.

Incoming search terms:

  • Tirane athine
  • bileta autobuzi vlore milano
  • bileta avioni athine munih
  • bileta avioni tirane athine
  • bileta avioni tirane-athine
  • bileta tirane vlote
  • orarin dhe ditet e fluturimete avioni
  • saranda shqiperia anije per korfuz
28 01, 2012

Agjensionet Turistike ne Sarande, Shqiperi

By |January 28th, 2012|Sarande|5 Comments|

Agjensionet Turistike ne Sarande, Shqiperi
SARANDE

ALBANIA HOLIDAYS SIPA TOURS
Tel.&Fax. + 355 85/ 26675
Cel.+ 355 69 27 95589
E-mail: info@sipatours.com

ADEVTRAVEL
Lagjia Nr.2, Rr. SkenderbeSarande
Tel & Fax : + 355 852/ 4996
Cel: + 355 692454022
E-mail : adriani.travel@yahoo.com

Nelo J.K.
Lagja 4, P.10, Sarande
Cel. + 355 69 24 26513

RIVIERA Travel
Rruga A.Sheme, Nr.3, Lagja 3,Sarande
Tel. + 35585/ 23247
Fax. + 355 85/ 22091
Cel. + 355 69 22 76460

SHKENDIJA TRAVEL
RrMithat […]

Incoming search terms:

  • cmimet e trageteve nga saranda ne korfuz
  • traget nga saranda ne korfuz