Aeroporti

15 12, 2013

Flight Information Tirana Airport Nisjet dhe Mberritjet

By |December 15th, 2013|Tirana International Airport|0 Comments|

Flight Information – Real Time Arrivals Sunday – 15 December 2013 -

24 11, 2013

Falimenton BelleAir

By |November 24th, 2013|Belle Air|1 Comment|

Kompania Belle Air, e kontaktuar ka njoftuar se për shkak të “situatës së përgjithshme ekonomike, rënies së fuqisë blerëse, reçesionit në tregjet kryesore ku operon kjo kompani, si edhe bllokimit prej më se 18 ditësh të të gjitha llogarive bankare të kompanisë Belle Air”, kjo kompani është detyruar të pezullojë përkohësisht fluturimet e saj.

Në sqarimin, Belle Air sqaron se […]

Incoming search terms:

 • aeroporti i athines
2 04, 2013

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, ndryshon numri i pasagjerëve për vitin 2012

By |April 2nd, 2013|Tirana International Airport|0 Comments|

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, ndryshon numri i pasagjerëve për vitin 2012

• Shifrat e pasagjerëve në TIA pësuan rënie me 8.4 përqind
• Zyrtarët sqarojnë se rënia është rrjedhojë e krizës finaciare

Numri i pasagjerëve në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës (TIA) pësoi një rënie me 8.4 përqind në vitin 2012. Kjo është rënia e parë vjetore në trafikun e pasagjerëve të rregjistruar […]

18 03, 2012

Tirane – Athine cdo dite me BelelAir Albania

By |March 18th, 2012|Belle Air|3 Comments|

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

belle air me fluturim cdo dite nga Tirana per ne Aithine dhe ate me cmimet shume ekskluzive.

Incoming search terms:

 • Tirane athine
 • bileta autobuzi vlore milano
 • bileta avioni athine munih
 • bileta avioni tirane athine
 • bileta avioni tirane-athine
 • bileta tirane vlote
 • orarin dhe ditet e fluturimete avioni
 • saranda shqiperia anije per korfuz
18 03, 2012

BELLE AIR fiton në Athinë cmimin "Kompania ajrore më e mirë'

By |March 18th, 2012|Belle Air|0 Comments|

TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.

BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë.

Takimi i përvitshëm i Seminarit Ndërkombëtar të Marketingut […]

Incoming search terms:

 • bileta avioni te lira
 • agjensi ajrore
 • bileta avioni per milano cmimet me te lira
 • bilrta per belgjik
 • linja airore tirane athine
17 01, 2012

Fluturimet nga Belle Air Albania (janar 2012)

By |January 17th, 2012|Avio Kompanite, Belle Air, Tirana|3 Comments|

Fluturimet nga Belle Air Albania
Belle Air Airlbania
Belle Air eshte e vetmja kompani qe ofron shërbimet e veta ne mënyre transparente ne webfaqen e saj, ne ndryshim me shume tour operatore qe operojne fluturime charter. Per kete mund te hyni ne website www.belleair.al dhe te shikoni vete cmimet te cilat jane ne web site.

Disa nga destinacionet me cmime speciale
Belle Air […]

Incoming search terms:

 • fluturime tirane bari
 • tiran zvicer