Belle Air

2 04, 2013

Belle Air dhe Posta Shqiptare

By |April 2nd, 2013|Avio Kompanite, Belle Air, Bileta Avioni|0 Comments|

Tani pranë çdo zyre të Postës Shqiptare në Tiranë mund të siguroni një biletë Belle Air me çmim shumë të favorshëm.
Në një kohë mjaft të shkurtër rezervime të tilla do mund t’i bëni në çdo zyrë postare anekënd Shqiperisë!

Incoming search terms:

 • nje bilete avioni prishtine gjeneve
 • oferta per ne itali ne mujin qershor
 • tirane suedi bilete autobuzi
2 02, 2013

Belle Air foto galeri

By |February 2nd, 2013|Belle Air, Bileta Avioni|0 Comments|

22 01, 2013

Super oferta nga Belle Air per Venezia, Milano dhe Ahtine

By |January 22nd, 2013|Belle Air, Bileta Avioni|1 Comment|

Tirana – Venezia – Tirana 100 €
Tirana – Milano – Tirana 100 €
Tirana – Athina – Tirana 100 €

vajtje ardhje perfshire te gjitha taksat

 

22 01, 2013

Belle Air: Tiranë – Prishtinë çdo të enjte e te diel!

By |January 22nd, 2013|Belle Air|3 Comments|

Destinacioni më i ri që i rikthehet hartës së destinacioneve Belle Air: Tiranë – Prishtinë çdo të enjte e te diel!
Vajtja [ Pristina - Tirana ] 06:30 07:20 50,95     EUR
Kthimi [ Tirana - Pristina ] 15:40 16:25 52,70     EUR

Incoming search terms:

 • bilet autobsi prishtin tiran
 • bileta avioni frankfurt prishtin
 • bileta avioni hamburg prishtin
 • bileta avioni prishtine itali
 • linja e autobusave prishtine tirane
 • linja e autobusave tirane-prishtine
 • www bilete avioni prishtine tirane 15 03 14
9 10, 2012

Belle Air cmimet speciale tetor 2012

By |October 9th, 2012|Belle Air|8 Comments|

Vajtja [ Tirana - Ancona ]  1 I rritur    117,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Athens ]       1 I rritur    92,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Milano BGY Orio Al Serio ]  1 I rritur    138,02     EUR
Vajtja [ Tirana - Bologna ]  1 I rritur    109,70     EUR
Vajtja [ Tirana - Bari ]       1 […]

Incoming search terms:

 • bileta avioni per gjermani
 • bileta avioni rinas milano
 • Bileta avioni Tirane-Malpensa
 • bileta avioni tirane gjermani
 • bileta tirane paris
 • tirane belgjik
 • tirane bergamo
 • oferta udhetimesh
 • linja ajrore tirane bruksel
 • yhs-default
24 08, 2012

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet

By |August 24th, 2012|Belle Air|32 Comments|

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet Blini 60 Dite ne avance – Fluturoni nga 15 Tetori 2012 deri ne 15 Dhjetor 2012 per vetem 100 Euro vajtje ardhje. Oferta eshte e vlefshme per biletat e blera 60 dite para udhetimit ne cdo pike shitje Belle Air per te gjitha fluturimet Belle Air nga Tirana gjate 15 tetor 2012 [...]

Incoming search terms:

 • bilete avioni per tiran milano vien tirane
 • udhtin bazel prishtin me autobus
 • www bileta vajtje ardhje per sarajeve
 • www nemo travel com oferta turistike te athina tiran
29 07, 2012

Belle Air Albania Fluturimet dhe Cmimet per Gusht 2012

By |July 29th, 2012|Belle Air|4 Comments|

Belle Air Albania Fluturimet dhe Cmimet per Gusht 2012
Tirana – Ancona   111,92 EUR – Belle Air Albania
Tirana – Athens  76,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Milano BGY Orio Al Serio  131,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Bologna  143,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Bari  103,92     EUR – Belle Air Albania
Tirana – Brussels […]

Incoming search terms:

 • Bileta avioni tirane gjeneve
 • bileta avioni te lira bruksel prishtine
 • turkish agjencjon prishtin
17 04, 2012

Belle Air Albania 69 Euro bilete avioni per ne Prage

By |April 17th, 2012|Avio Kompanite, Belle Air|3 Comments|

Belle Air Albania 3 here ne jave per Prage Fluturime direkte nga Tirana 3 here ne jave per ne Prage 22/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 26/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 29/06/2012 Tirane – Prage – Tirane – Belle [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni bolonje tirane
 • belleair alb
 • agjensi autobuzi tiran stamboll
 • rezervime biletash avioni
 • rezervime biletash per tirane
 • rezervime per bileta avioni ne Itali
 • tirane athine 16 janar airline
 • tirane prage
 • tirane sofia bileta
 • rezervim
16 04, 2012

BelleAir Europe – Perjetoni Inter – Milan live ne MILANO per 410 Euro Bileta Avioni

By |April 16th, 2012|Belle Air|1 Comment|

Perjetoni Derbin ndermjet Inter Milan ne Milano live pakete speciale nga Belle Air.

Ne pakete perfshihet Unaza e trete e stadiumit + Hotel + Fluturimi (bileta avioni) per vetem 410 Euro / person
Ne pakete perfshihet Unaza e dyte e stadiumit (zona portokalli/e kuqe – pjesa lindore / perendimore) + Hotel + Fluturimi (bileta avioni) per vetem 484 Euro / person
Ne […]

Incoming search terms:

 • tirana milano
 • tirane milano
16 04, 2012

Belle Air Albania – 3 x ne Jave Tirane -Viene per vetem 69 Euro Bilete Avioni

By |April 16th, 2012|Avio Kompanite, Belle Air|0 Comments|

Belle Air Albania ju ofron nje kafe ne Vjene Fluturime direkte nga Tirana 3 here ne jave per ne Viene (Vjene) 21/06/2012 Tirane – Vjene – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 24/06/2012 Tirane – Vjene – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro 28/06/2012 Tirane – Vjene – Tirane – [...]

Incoming search terms:

 • bileta avioni per angli
 • bileta avioni prishtine viene
 • agjensi per avjona
 • tirane viene
 • tirana-vien
 • fluturime tirane viene
 • fluturime prishtine-viene
 • fluturime per vjene
 • fluturime me avion wikipedia
 • Cmimet E Biletave Te Avioneve